Jarmark Tysiąca Jezior w Ostródzie

Data wydarzenia: 01-07-2017
Jarmark Tysiąca Jezior w Ostródzie

Tu wiele przedmiotów dostaje swoje drugie życie. Tu zdarza się kupić cenne przedmioty za grosze. Pchli Targ  to tradycja stara jak świat w wielu europejskich miastach. Po raz pierwszy bedziecie mogli wziąć udział w tym wydarzeniu na terenie Centrum Targowo-Konferencyjnego Expo Mazury.

Już w pierwszy weekend lipca (1-2 lipca) Na Pchlim Targu w ramach Jarmarku Tysiaca Jezior będzie  można kupić antyki, wyroby rękodzielnicze, książki, zabawki i wiele innych przedmiotów. Handlowi pod chmurką będą  towarzyszyć liczne atrakcje, m.in. muzyka na żywo, warsztaty artystyczne i działania animacyjne.

Jarmark Tysiąca Jezior to nowy punkt na mapie atrakcji dla odwiedzających Warmię i Mazury w okresie letnim. Wykorzystując nasze długoletnie doświadczenie targowo-kiermaszowe postanowiliśmy stworzyć wydarzenie, które będzie perłą w koronie kiermaszów organizowanych w Expo Mazury.

W trakcie Jarmarku Tysiąca Jezior, każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Żywność naturalna, pamiątki z regionu, design, antyki i wiele wiele innych rzeczy i atrakcji znajdziecie w pierwszy weekend lipca w Ostródzie na terenie Centrum Targowo-Konferencyjnego Expo Mazury.

Jarmark Tysiąca Jezior odbędzie się w dniach 1-2 lipca 2017 roku w Ostródzie na Mazurach. To piękny region, pełen malowniczych jezior, idealny zarówno dla zwolenników rekreacji jak i niespiesznego relaksu. Ostróda i najbliższa okolica to nie tylko różnorodne atrakcje - od unikalnego Kanału Ostródzko-Elbląskiego, poprzez wyciąg nart wodnych aż do urokliwych zabytków architektury - ale także bogata i zróżnicowana baza noclegowa licząca łącznie 3 000 miejsc w hotelach i pensjonatach o wysokim standardzie.

Wydarzenie rozpocznie się w dniu 01.07 o godzinie 09:00, a zakończy się w dniu 02.07 o godzinie 17:00. Jarmark Tysiąca Jezior odbędzie się na terenie Centrum Targowo-Konferencyjnego Expo Mazury.

Bilet wstepu na wydarzenie 5 złotych. Dzieci do lat 12 bezpłatnie.