IRA i Antek Smykiewicz uświetnią Dzień Otwarty IKEA Industry Lubawa!

Data wydarzenia: 30-06-2018
IRA i Antek Smykiewicz uświetnią Dzień Otwarty IKEA Industry Lubawa!

Zespół IRA będzie gwiazdą Dnia Otwartego IKEA Industry Lubawa

Wielkimi krokami zbliża się doroczne święto jednego z największych zakładów pracy w naszym regionie. IKEA Industry Lubawa już dziś zaprasza na swój dzień otwarty, który zaplanowano na sobotę, 30. czerwca.

Już 30 czerwca po raz dziewiąty IKEA Industry Lubawa - jeden z największych zakładów w rejonie, zatrudniający ok. 1800 pracowników, zaprasza na swój dzień otwarty. Gwiazdą tegorocznego święta będzie znany zespół rockowy IRA.

W tym roku hasłem przewodnim imprezy jest „innowacyjność i przedsiębiorczość”, dlatego goście będą mieli okazję odwiedzić strefę innowacji, a w niej m.in. pokaz robotów przemysłowych, spotkanie z robotyką i programowanie mini-robotów dla dzieci, wirtualny świat – symulatory, gogle VR. Jak zawsze dla najmłodszych przygotowano wiele atrakcji, w tym wesołe miasteczko i wspólne malowanie muralu, a także rodzinną grę Mega Monopol.

Dodatkowo uruchomione zostanie specjalne stoisko firmowe, na którym można będzie zostawić swoje CV, dowiedzieć się o możliwościach rozwoju kariery, a także zrobić test predyspozycji zawodowych. Niebywałą okazją jest możliwość udziału w bezpłatnych prelekcjach dotyczących rozwoju personalnego pt. „Poza schematami – sięgnij po więcej” prowadzonych przez wykwalifikowanego doradcę personalnego Karolinę Tuchalską-Siermińską.

Dbałość o środowisko naturalne jest kwestią wielkiej wagi dla firmy IKEA Industry Lubawa, dlatego jak co roku w ramach imprezy odbędzie się zbiórka elektroodpadów. Organizatorzy zapraszają do zwiedzania nowo otwartego magazynu wyrobów gotowych. Jest to w pełni innowacyjna inwestycja o powierzchni ponad 2,5ha.

To wszystko oprawione koncertami gwiazd muzyki polskiej. Na scenie wystąpią: zespoły Szwindel, Black Pepper oraz Reggaeside, a gwiazdami wieczoru będą Antek Smykiewicz i legenda polskiego rocka IRA. Impreza zakończona będzie efektownym pokazem fajerwerków i zabawą przy muzyce DJ’a.

Wstęp bezpłatny!

Zapraszamy!