International DJ Camp Kurs DJ'ski 05-11.08.2019 - Mikołajki

Data wydarzenia: 05-08-2019
International DJ Camp Kurs DJ'ski 05-11.08.2019 - Mikołajki

Zapraszamy w dniach 5-11 sierpnia do Mikołajek na International DJ Camp Kurs DJ'ski. Oprócz ciekawych wykładów i warsztatów praktycznych kładziemy nacisk na poznanie każdych aspektów życia DJ'a! International DJ Camp to nie jest typowy kurs DJ'ski.

NIE MASZ POMYSŁU NA SPĘDZENIE WAKACJI? SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKICH SYMPATYKÓW DOBREJ MUZYKI I ZABAWY.

Z okazji okrągłej rocznicy zapraszamy na specjalną jubileuszową edycję, która po raz pierwszy odbędzie się na Mazurach.

Zależy nam na tym, aby w tym wydarzeniu uczestniczyła możliwie największa ilość naszych absolwentów, instruktorów i osób, które wspomagały nas przez te wszystkie lata. Z tego powodu będzie to jedyne tego typu wydarzenie organizowane w tym roku oraz ostatni w historii obóz w Polsce.

Możecie spodziewać się specjalnych atrakcji i grubego finału jakiego jeszcze na naszych obozach nie było. Nie ważne czy jesteś “zielony” czy masz już za sobą lata praktyki na scenie.

Cykl ciekawych wykładów prowadzonych przez znane osobistości z branży muzycznej i możliwość przetestowania najnowszego sprzętu oraz co nocne szalone imprezy sprawią że każdy znajdzie coś dla siebie. Klimat upalnego lata oraz wszelkie atrakcje mazurskich jezior sprawią, że kurs będzie dla Ciebie nie tylko czasem nauki, ale i świetnego wypoczynku w doborowym towarzystwie.

W naszych obozach uczestniczą ludzie z całego świata dzięki czemu masz okazję nawiązać nowe znajomości które, nie rzadko owocują  bookingami w znanych klubach. Oprócz świetnej zabawy znakomicie przygotowani i doświadczeni wykładowcy, przekażą Ci swoją wiedzę przy wykorzystaniu sprzętu renomowanych marek, a Ty przekonasz się, że to całkiem niezła zabawa. Zdobyta na obozie wiedza pomoże Ci, przy odrobinie własnego zaangażowania znaleźć właściwą drogę do realizacji swoich celów.

Wszyscy uczestnicy otrzymają materiały szkoleniowe oraz gadżety ufundowane przez sponsorów i znane firmy muzyczne. Każdy uczestnik obozu otrzyma zaświadczenie o ukończeniu kursu, a umiejętności osób, które pozytywnie przejdą egzamin końcowy, zostaną potwierdzone przez certyfikaty.


Data wydarzenia: 05-11 sierpnia 2019r.

Miejsce: Mikołajki

Więcej informacji: www.dj-kurs.pl
Więcej informacji FB: www.facebook.com/szkolenia.dj/

Źródło: www.dj-kurs.pl