III Piknik Militarny "Orzysz - Szlakiem Tygrysa"

Data wydarzenia: 05-07-2014
III Piknik Militarny "Orzysz - Szlakiem Tygrysa"

W tym roku piknik odbędzie się w dniach 5-6 lipca i towarzyszyć będzie obchodom Dni Orzysza.

Piknik Militarny Orzysz-Szlakiem Tygrysa to dwudniowa impreza zlokalizowana w koszarach byłej „jednostki karnej”, z licznymi atrakcjami dla zwiedzających. W programie znalazły się m.in. pokazy sprzętu wojskowego, wystawa militariów z okresu II Wojny Światowej oraz konkursy z nagrodami. Piknik to jednak przede wszystkim zmagania na bezdrożach poligonu, w których trzyosobowe drużyny będą musiały wykazać się m.in. sprytem, siłą i wytrzymałością.

W tym roku zawody podzielone zostały na cztery kategorie - od 16 do 20 lat - juniorów i juniorek oraz powyżej lat 20 - seniorek i seniorów. W przypadku przesłania zgłoszenia do 10 czerwca, udział w zawodach jest całkowicie bezpłatny! Wystarczy wysłać formularz zgłoszeniowy na adres zgloszenia.szlakiemtygrysa.com.pl. Ci, którzy nie zdążą dokonać zgłoszenia w tym terminie, mogą to uczynić najpóźniej do 30 czerwca. Wówczas jednak uczestnicy muszą się liczyć z koniecznością uiszczenia opłaty wpisowej w wysokości 100 zł.

Dlaczego warto dokonać zgłoszenia i na początku lipca zawitać do Orzysza? Choćby dlatego, że na uczestników oprócz możliwości zasmakowania żołnierskiego życia i przeżycia niezapomnianej przygody czekają atrakcyjne nagrody. Na najlepsze drużyny wśród seniorów czekają wysokie premie finansowe, których pula wynosi 7 200 zł. Na równie atrakcyjne nagrody rzeczowe mogą liczyć także młodsi uczestnicy.

Jeśli jesteś naprawdę twardy. Jeśli survival i prawdziwe wyzwania są Twoim żywiołem. Jeśli chcesz się sprawdzić w wiernie zrekonstruowanej poligonowej akcji, to zapraszamy na imprezę, do Orzysza, na III Piknik Militarny Orzysz-Szlakiem Tygrysa.

Źródło: www.orzysz.pl
Fot. www.orzysz.pl