III Mistrzostwa Polski w Łucznictwie 3D IFAA PBHC 2019

Data wydarzenia: 13-09-2019
III Mistrzostwa Polski w Łucznictwie 3D IFAA PBHC 2019

Zapraszamy  w dniach 13-15 września 2019 roku do Stawigudy na III Mistrzostwa Polski w Łucznictwie 3D 2019. Warmia Archers i Polish Field Archery Association mają zaszczyt zaprosić Wszystkich Łuczników terenowych na Trzecie Mistrzostwa Polski 3D organizowane zgodnie z zasadami IFAA / PFAA – Polish Bowhunter Championships PBHC 2019 pod patronatem Wójta Gminy Stawiguda Pana #Michał_Kontraktowicz

Regulamin-Zawod

PBHC2019 w Majdach będą trzecimi Mistrzostwami rozgrywanymi w zgodzie z obowiązującymi zasadami IFAA i podobnie jak to było w latach poprzednich w ramach zawodów przewidujemy strzelanie 3 rund wg. 3D IFAA, Unmarked Animal (do 3 strzał), 3D Standard Round (2 strzały) oraz 3D Hunting Round (1 strzała), co rozłożone na dwa dni oznacza, że każdy uczestnik mistrzostw odda pomiędzy 112 a 168 punktowanych strzał.

Zgodnie z wymogami IFAA, możemy utworzyć grupy o maksymalnej wielkości 6 łuczników, co pomnożone przez liczbę celów na trasie oznacza, że w PBHC 2019 w Majdach może wziąć udział maksymalnie 168 łuczniczek i łuczników.

W przypadku przekroczenia tej liczby osoby chcące wziąć udział w zawodach będą zapisywane na listę rezerwową, a organizatorzy podejmą w stosownym momencie decyzję w sprawie ew. powiększenia listy startowej co związane będzie z koniecznością zbudowania drugiej ścieżki łuczniczej.

Mistrzostwa PBHC2019  zostaną zorganizowane w lasach przylegających do miejscowości Majdy, na terenie prywatnym i Nadleśnictwa Jagiełek.
Kategorie sprzętowe zgodne z IFAA plus jak zwykle na zawodach rangi mistrzowskiej PFAA kategoria sprzętowa Eastern Traditional Bow specjalnie dla naszych zekierowców.

Rejestracja zawodników

Regulamin

Mapa dojazdu

Data wydarzenia: 13-15 września 2019 r.

Więcej informacji na stronie:  www.stawiguda.pl
                                                        www.facebook.com/events
                                                        www.facebook.com/GminaStawiguda/
                                                                                                          
Miejsce: Majdy - Stawiguda.

Źródło: www.FB/events
Foto. www.FB/events