II Piknik Militarny "Orzysz - Szlakiem Tygrysa"

Data wydarzenia: 07-07-2013
II Piknik Militarny "Orzysz - Szlakiem Tygrysa"

1 czerwca ruszyły zapisy do zawodów sportowo-obronnych w ramach II Pikniku Militarnego Orzysz-Szlakiem Tygrysa, który odbędzie się w dniach 6-7 lipca i będzie jedną z imprez towarzyszących obchodom Dni Orzysza.

Dlaczego warto dokonać zgłoszenia i na początku lipca zawitać do Orzysza? Choćby dlatego, że na uczestników oprócz możliwości zasmakowania żołnierskiego życia i przeżycia niezapomnianej przygody czekają atrakcyjne nagrody. W kategorii seniorów pula nagród pieniężnych to aż 4650 zł., z czego dla zwycięskiej drużyny wynosi 2250 zł. Na młodszych uczestników (kategoria do lat 18) czekają równie atrakcyjne nagrody rzeczowe. To co dodatkowo powinno zachęcić do udziału to fakt, że start w zawodach jest całkowicie bezpłatny.

Zgłoszenia do 1 lipca, na adres e-mail: zgloszenia@szlakiemtygrysa.com.pl z załączonym formularzem zgłoszeniowym.

Piknik Militarny Orzysz-Szlakiem Tygrysa to nie tylko sportowa rywalizacja na bezdrożach poligonu. To także mnóstwo towarzyszących atrakcji jak choćby pokazy sprzętu wojskowego, z którym na co dzień mają do czynienia żołnierze 15 Giżyckiej Brygady Zmechanizowanej. Każdy będzie mógł wziąć do ręki karabin czy zobaczyć od środka Rosomaka. Wszystko to, a także wiele innych atrakcji już na początku lipca. Podobnie jak w ubiegłym roku impreza odbędzie się w koszarach byłej „jednostki karnej” przy ul. Wierzbińskiej.

Projekt realizowany w ramach działania 413 „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” dla małych projektów, tj. operacji, które nie odpowiadają warunkom przyznania pomocy w ramach działań Osi 3, ale przyczyniają się do osiągnięcia celów tej Osi, objętego PROW 2007-2013.

Regulamin i Karta zgłoszenia na stronie www.orzysz.pl

Źródło: www.orzysz.pl
Fot. www.orzysz.pl