II Nowomiejska Giełda Mam

Data wydarzenia: 11-03-2017
II Nowomiejska Giełda Mam

W Szkole Podstawowej nr 1 w Nowym Mieście odbędzie się II Nowomiejska Giełda Mam. Redakcja "Gazety Nowomiejskiej" zaprasza.

W sobotę 11 marca w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Nowym Mieście Lubawskim przy ul. Jagielońskiej 3 odbędzie się II Nowomiejska Giełda Mam, edycja wiosenno-zimowa. Giełda będzie trwać od godz. 11 do 15. Będzie można kupić, sprzedać lub wymienić stare lub nowe ubranka dziecięce, a także wózki, foteliki, nosidła, zabawki, książeczki i inne rzeczy potrzebne w wychowaniu dziecka. Organizatorzy, czyli Stowarzyszenie Przyjaciel Szkoły, nie zapomnieli o mamach. Zapraszają do przyniesienia niepotrzebnej odzieży ciążowej i wszystkiego, co pamięta czas, kiedy dziecko było dużo mniejsze.

Osoby chcące wystawić swoje stoisko na giełdzie obowiązują zapisy i rezerwacje pod numerem 564742184. Impreza jest objęta patronatem "Gazety Nowomiejskiej". Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tej imprezie. Poza okazją do zakupów i wymiany bezpośredniej, będzie to okazja do podzielenia się doświadczeniami z rodzicielstwa w miłej atmosferze przy kawie i ciastku.

Źródło: IT Nowe Miasto Lubawskie