II Międzynarodowy Zlot Vulcan Riders w Polsce 20-23.06 - Mierki

Data wydarzenia: 20-06-2019
II Międzynarodowy Zlot Vulcan Riders w Polsce 20-23.06 - Mierki

Wszystkich miłośników motocykli zapraszamy do miejscowości Mierki koło Olsztynka na II Międzynarodowy Zlot Vulcan Riders w Polsce.

Żadna pasja nie smakuje dobrze, gdy nie dzieli się jej z innymi. I właśnie od tego się zaczęło. Od pasji. Pasji do motocykli spod znaku VN-a. Wspólne trasy, zloty, imprezy, czas przy ognisku przegadany o motocyklach i nie tylko, spotkania w rodzinnym gronie, dzielenie się wrażeniami z wyjazdów i wszystko to, co kochamy i lubimy będzie wytyczać nam drogę.

Chapter ma być rodziną, w której każdy czuje się wspaniale i nie może doczekać się każdego następnego spotkania i wspólnie nawiniętych kilometrów. W tworzeniu Chapteru przyświecał nam jeszcze jeden, bardzo ważny cel.

Chaptery VROC są praktycznie w całej Europie. Czas najwyższy, aby między flagami narodowymi Chapterów VROC załopotała flaga Polski i my tego dokonaliśmy.

Mając jednakże na uwadze, iz VROC jest organizacją opartą o internet postanowiliśmy również zaistnieć jako pełnoprawny członek Vulcan Riders Association - organizacji skupiającej kluby z całego świata, których członkowie jeżdżą na Vulcanach. Po dwóch latach działalności jako chapter VROC, w 2017 roku uzyskaliśmy status pełnoprawnego członka VRA. Od tego momentu jesteśmy reprezentantem VRA na terenie Polski z przyznanym numerem
chapteru 48.

Corocznie uczestniczymy w International Vulcan Rally organizowanych przez VRA w różnych krajach Europy, a w 2018 roku zorganizowaliśmy swój pierwszy zlot na którym spotkaliśmy się z przyjaciółmi z różnych klubów zrzeszonych w VRA jak i  działających poza tymi strukturami.

Łączy nas pasja zarówno do motocykli tej marki jak i do jazdy i zwiedzania świata. Jeśli ją podzielasz zapraszamy do kontaktu z nami.


Data wydarzenia: 20-23 czerwca 2019, godz. 18:00 

Miejsce:  Ośrodek Wypoczynkowy KOŁATEK w miejscowości Mierki.
  
Więcej informacji: www.vroc.pl
Więcej informacji FB: www.facebook.com/VROC-Polska

Źródło: www.vroc.pl