Hotel Krasicki z tytułem Best Luxury Historical Hotel

Data wydarzenia: 01-11-2013
Hotel Krasicki z tytułem Best Luxury Historical Hotel

Hotel Krasicki od 1 listopada szczyci się tytułem Best Luxury Historical Hotel, przyznanym w konkursie World Luxury Hotel Award 2013. Jest jedynym polskim hotelem, który otrzymał tę prestiżową nagrodę, od momentu jej ustanowienia. Przedstawiciele międzynarodowej branży turystycznej oraz goście odwiedzający Hotel Krasicki docenili jego luksusowe wnętrza, łączące nowoczesny design i architekturę sprzed wieków oraz najwyższą jakość usług, które oferuje swoim gościom. Statuetki wręczono 1 listopada podczas uroczystej Gali w Hotelu Indigo Pearl Resort w Tajlandii.

Hotel Krasicki należący do Klastra Marek Turystycznych Polski Wschodniej rywalizował o prestiżowy tytuł z ponad tysiącem innych obiektów - hotelami, grupami hotelowymi, resortami i ekskluzywnymi pensjonatami z całego świata. Zwycięzcy zostali wyłonieni w wieloetapowym głosowaniu. Międzynarodowe jury wyłoniło zwycięzców spośród obiektów, które w plebiscycie on-line trwającym od 24 czerwca do 26 lipca, otrzymały najwięcej głosów. Hotel Krasicki był jedynym polskim hotelem, który znalazł się w prestiżowym gronie zwycięzców i otrzymał tytuł Best Luxury Historical Hotel.

Statuetki wręczono podczas uroczystej gali, która odbyła się Indigo Pearl Resort w Tajlandii - hotelu, który w ubiegłym roku wygrał plebiscyt World Luxury Hotel Award.Wzięli w niej udział przedstawiciele luksusowych hoteli, grup hotelowych i pensjonatów z całego świata. W imieniu Hotelu Krasicki prestiżową statuetkę odebrała Katarzyna Grabińska, dyrektor Działu Marketingu i Sprzedaży.

- To dla nas niezwykły zaszczyt, że jako pierwsza polska marka hotelowa, zostaliśmy uhonorowani międzynarodową nagrodą dla najbardziej luksusowych obiektów, a nasz hotel docenili nie tylko najlepsi specjaliści z branży, ale również goście, którzy wspierali naszą kandydaturę. To wyróżnienie, a także liczba odwiedzających nas osób potwierdzają, że przeprowadzona przez nas rewitalizacja i adaptacja przedzamcza była strzałem w dziesiątkę. W ciągu dwóch i pół roku mieliśmy zaszczyt gościć ponad 36 tysięcy podróżnych z całego świata – mówi Andrzej Dowgiałło, prezes Grupy Anders, do której należy Hotel Krasicki.

Hotel Krasicki, jako pierwsza polska marka hotelowa, może pochwalić się wyróżnieniem World Luxury Hotel Award. Prestiżowe nagrody, przyznane już po raz siódmy, potwierdzają, że zwycięskie hotele oferują najwyższy standard jakości, obsługi klienta oraz troskę o komfortowy wypoczynek gości. To nie pierwsza nagroda otrzymana przez Hotel Krasicki. Jego wnętrza, nawiązujące stylistyką do pierwotnej estetyki obiektu, były wielokrotnie nagradzane przez międzynarodowe gremia. Architekturę Hotelu Krasicki doceniono między innymi w 2011 roku w konkursie International Hotel Award, w kategorii Best New Hotel Construction and Design.

Źródło: www.polskiestowarzyszenie.pl
Fot.
www.polskiestowarzyszenie.pl