Festiwal Weselnych Przebojów - Mrągowo 2021

Data wydarzenia: 13-08-2021
Festiwal Weselnych Przebojów - Mrągowo 2021

Zapraszamy w dniu 13 sierpnia 2021 r. do Mrągowa na cykliczną imprezę Festiwal Weselnych Przebojów – Mrągowo 2021.

Festiwal Weselnych Przebojów już na stałe wpisał się do repertuaru najlepszych imprez nie tylko Mrągowa, ale i w całej Polski. Co więcej, dzięki transmisji Telewizji Polsat wiadomo również, że impreza bije wszelkie rekordy oglądalności. Ubiegłoroczna, dwudniowa edycja okazała się strzałem w dziesiątkę (jednodniowe wesele nie jest w polskiej naturze). Dlatego w tym roku również będziemy świętować dwa dni!

Festiwal Weselnych Przebojów w Mrągowie to punkt obowiązkowy na liście wakacyjnych wydarzeń muzycznych i rozrywkowych w Polsce. Impreza organizowana jest z wielkim rozmachem. Skupia nie tylko znakomitych artystów, ale również fanów muzyki disco, która jest królową każdego wesela i każdego lata.

Festiwal Weselnych Przebojów 2021 artyści

Tegoroczną edycję poprowadzi znany już mrągowskiej publiczności, niezwykle charyzmatyczny duet: Ela Romanowska i Rafał Maserak. Impreza organizowana jest z wielkim rozmachem. Skupia nie tylko znakomitych artystów, ale również fanów muzyki disco, która jest królową każdego wesela i każdego lata.

Festiwal Weselnych Przebojów bilety na festiwal w Mrągowie:

Bilety dla osób zameldowanych w Mrągowie są imienne. Oznacza to, że podczas składania zamówienia należy obowiązkowo podać imię i nazwisko każdego uczestnika. Imię i nazwisko każdego z uczestników Festiwalu zostanie wydrukowane na bilecie. Bilety będą sprawdzane przy wejściu na wydarzenie, aby porównać, czy dane zamieszczone na bilecie odpowiadają danym zawartym w dokumencie tożsamości uczestnika.

Dzieci do 7 roku życia: darmowy wstęp na Festiwal. Dzieci mogą uczestniczyć w imprezie tylko pod opieką osoby dorosłej – zajmują jedno miejsce wraz z opiekunem.

Bilety dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach: darmowy wstęp, za bilet płaci tylko opiekun – prosimy o kontakt mailowy: niepelnosprawni@ebilet.pl
Bilety VIP:

– najlepsze miejsca wydzielone kordonami dla VIP

– 6 kuponów na dowolny napój: piwo, Fanta, Sprite, woda

– 2 kupony na posiłki w wydzielonym namiocie na terenie Amfiteatru

Kupony będą wydawane przed koncertem przy kasach po okazaniu biletu VIP

W związku z dużą popularnością Festiwalu i jednocześnie ograniczoną ilością miejsc sprzedaż biletów odbywa się wyłącznie online.

Zakup biletów: www.ebilet.pl

Data wydarzenia: 13 sierpnia 2021 r.

Więcej informacji na stronie:
www.ebilet.pl
www.mck.mragowo.pl
www.it.mragowo.pl
www.facebook.com/UrzadMiejskiMragowo/

Miejsce: Mrągowo. Amfiteatr nad jeziorem Czos w Mrągowie.

Źródło: www.ebilet.pl
Fot. www.ebilet.pl