Festiwal Naturalnie Mazury - Węgorzewo 2021

Data wydarzenia: 04-07-2021
Festiwal Naturalnie Mazury - Węgorzewo 2021

Zapraszamy w dniach 2-4 lipca 2021 r. do Węgorzewa na Festiwal Naturalnie Mazury – Węgorzewo 2021. Naturalnie Mazury Festiwal odbędzie się jak zawsze na placu koncertowym przy ulicy gen. J. Bema oraz, w niedzielę, na placu Wolności w centrum Węgorzewa.

Wydarzenie ma wieloletnią tradycję sięgającą lat 90. W 2016 r. festiwal po dwóch latach przerwy powrócił do grodu nad Węgorapą, w złagodzonej muzycznej formie, za to z ekologicznym i prozdrowotnym przesłaniem.

Festiwal Muzyczny w swych założeniach nawiązuje do tradycji wcześniejszych edycji festiwalu, który odbywał się w Węgorzewie w latach 1991 – 2013 i obecnie już od trzech lat występuje pod nazwą NATURALNIE MAZURY FESTIWAL. Dzięki swej różnorodności muzycznej jest atrakcją dla szerokiej rzeszy odbiorców muzyki.

Założeniami festiwalu jest promocja regionu Krainy Wielkich Jezior Mazurskich jak również rozwój życia kulturalnego na jego obszarze. Ważnym elementem Festiwalu jest także zwrócenie uwagi na świadomość ekologicznego i zdrowego trybu życia dlatego też on sam zorganizowany jest w naturalnym, pięknym krajobrazowo otoczeniu.

Naturalnie Mazury Festiwal to nie tylko koncerty, ale również:

– liczne warsztaty (m.in. muzyczne)
– spotkania z ludźmi kultury, sztuki, działaczami społecznymi i ekologicznymi
– Konkurs Wojskowych Zespołów Rockowych
– działania proekologiczne

Data wydarzenia: 2-4 lipca 2021 r.

Więcej informacji na stronie:
www.wegorzewo.pl
www.wck.wegorzewo.pl
www.naturalniemazury.com
www.facebook.com/naturalniemazury/

www.ebilet.pl

Miejsce: Plac Wolności przy ul. Bema. Węgorzewo.

Organizator: Fundacja Zatrzymać Czas.

Źródło: www.naturalniemazury.com.
Fot. www.naturalniemazury.com