Festiwal LegaFest 27-29.06.2019 - Olecko

Data wydarzenia: 27-06-2019
Festiwal LegaFest 27-29.06.2019 - Olecko

Zapraszamy w dniach 27-29 czerwca 2019 roku do Olecka na Festiwal Lega Fest 2019. To coroczna impreza odbywająca się w ostatnim tygodniu czerwca w Olecku, na Plaży miejskiej, w przepięknej scenerii jeziora Oleckie Wielkie.

Główną częścią Festiwalu jest przegląd zespołów amatorskich.Odbywają się również warsztaty artystyczne, muzyczne i koncerty zespołów sceny punk-rockowej, reggae i alternativ.
W poprzednich latach na Festiwalu LegaFest wystąpili wykonawcy tacy jak: Dezerter, Farben Lehre, Moskwa, Habakuk, Robert Brylewski i Trudna Młodzież, Bielas i marynarze łodzi i wielu innych.
LegaFest jest imprezą niekomercyjną. Wstęp na festiwal jest bezpłatny. Impreza ma na celu promowanie sceny niezależnej, promocję młodych wykonawców, łączenia pokoleń i zwiększania świadomości kulturalnej.

W tym roku, z okazji piątej edycji LegaFest mamy dla Was zupełną nowość. Warsztaty IMPRO.IMPRO to nowa forma teatralno-kabaretowa znana już na całym świecie i uwielbiana przez publiczność. To spotkania, w których widz jest niejako drugim aktorem, bierze czynny udział w sztuce, a nawet jest po części jej twórcą. To Jego bowiem sugestie decydują o przebiegu wieczoru!
Warsztaty będą prowadzone przez aktora kabaretowego Tomasz Majer z kabaretu Kabaret Hrabi, oraz przez aktora filmowego i teatralnego Grzegorz Sierzputowski.
Zupełna nowość na LegaFest !!!!
ZAPRASZAMY SERDECZNIE !!!

Data wydarzenia: 27-29 czerwca 2019 r.

Więcej informacji na stronie:  www.powiat.olecko.pl
                                                        www.przystanek.pl
                                                        www.facebook.com/ROKMazuryGarbate
                                                        www.facebook.com/legafest2017/
                                                     
Miejsce: Rynek - Plac Wolności
Organizator: Regionalny Ośrodek Kultury Mazury Garbate, Plac Wolności 22, Olecko.
                               
Źródło: www.powiat.olecko.pl
Foto. www.facebook.com/legafest2017/