Festiwal Disco Polo w Biskupcu

Data wydarzenia: 31-08-2018
Festiwal Disco Polo w Biskupcu

Autor zdjęcia: Biskupiec.pl

Pierwsza edycja imprezy pod hasłem Festiwal Disco Polo okazała się ogromnym sukcesem. Teraz czas na drugą edycję! Już 31 sierpnia o godzinie 16:00 na placu apelowym w byłej jednostce wojskowej w Biskupcu na jednej scenie pojawią się zespoły, których piosenki możemy nazwać hitami.

Na biskupieckiej scenie zobaczymy takie gwiazdy jak: Summer Night, Red Queen, After Party, MIG i BOYS. Nie zabraknie ulubionych przebojów, atrakcji dla najmłodszych- dmuchańców i tanecznej zabawy.

WSTĘP WOLNY!

W związku z organizacją imprezy nastąpią niewielkie utrudnienia w ruchu.

W czwartek 30 sierpnia z użycia będzie wyłączony plac apelowy na terenie byłej jednostki wojskowej przy al. Broni. Ma to związek z przygotowywaniem sceny na piątkowe koncerty.

W piątek od godzinie 8:00 wjazd na plac apelowy w byłej jednostce wojskowej będą mieli wyłącznie mieszkańcy usytuowanych tu bloków za okazaniem dokumentu potwierdzającego ich miejsce zamieszkania. Wjazd będzie możliwy tylko od al. Broni. Brama od ul. Wojska Polskiego będzie otwarta wyłącznie dla pieszych. Samochody będą kierowane na pobliskie parkingi, organizatorzy zachęcają też do zostawienia samochodów bliżej centrum miasta.

Normalny ruch w obrębie byłego placu apelowego zostanie przywrócony około godziny 2:00 w nocy. Dodatkowy parkingi w tym dniu został wyznaczony przy Centrum Edukacyjno-Rehabilitacyjno-Zawodowym przy ul. Żółkiewskiego.

Organizatorzy proszą wszystkich o stosowanie się do poleceń służb porządkowych i jednocześnie przepraszamy za wszelkie niedogodności i dziękujemy za wyrozumiałość.

źródło: Biskupiec.pl