Ełk Mazovia MTB Marathon 2019

Data wydarzenia: 15-08-2019
Ełk Mazovia MTB Marathon 2019

Ełk Mazovia MTB Marathon który rozpoczyna się 15 sierpnia 2019 to największy i najpopularniejszy w Polsce cykl maratonów rowerowych! Cezary Zamana to jeden z najwybitniejszych polskich kolarzy w historii, który przez 25 lat zawodowej kariery miał okazję obserwować największe na świecie wyścigi kolarskie.

Zebrane przez ten czas doświadczenia pozwoliły mu w ciągu ostatnich siedmiu lat zbudować największy w Polsce cykl maratonów kolarskich dla dużych i małych amatorów dwóch kółek. Głównym założeniem Cezarego było stworzenie profesjonalnej imprezy na światowym poziomie. Nie dla profesjonalistów, a dla amatorów kolarstwa i aktywnych ludzi traktujących rower jako zabawę i miłą formę spędzania czasu.

Bardzo szybko okazało się, że pomysł, zyskuje całą rzeszę wiernych fanów, a idea promocji kolarstwa materializuje się poprzez nieustannie rosnącą frekwencję na maratonach i imprezach towarzyszących. W 2005 roku w ramach tego cyklu odbyło się 5 maratonów, w których wystartowało łącznie 3,5 tysiąca osób.

W sezonie 2010 była to grupa ponad 13 tysięcy uczestników. Od samego początku przyświecała nam idea promowania zdrowia, zabawy i czystej sportowej rywalizacji. Oczywiście na rowerze, i w rodzinnej atmosferze. Fenomenem jesteście Wy i niesamowita rodzinna atmosfera, którą tworzycie budując razem z nami rowerową, aktywnie spędzającą czas społeczność.

Data wydarzenia: 15 sierpnia 2019, godz. 08:00 - 16:00 

Miejsce: Ełk

Więcej informacji FB: www.facebook.com/mazoviamtb

Źródło: www.facebook.com/mazoviamtb