Dzień Kobiet 8 marca 2019 na Warmii i Mazurach

Data wydarzenia: 08-03-2019
Dzień Kobiet 8 marca 2019 na Warmii i Mazurach

Już niedługo 8 marca święto wszystkich Pań, także z tej okazji hotele w roku 2019 przygotowały specjalne pakiety, bo każda kobieta zasługuje na odpoczynek, odrobinę luksusu i chwilę zapomnienia a przecież Warmia i Mazury to doskonałe miejsce na relaks...

 

Termy Warmińskie

Dzień Kobiet Na Basenach 2019 – Ladies Power      Lidzbark Warmiński  

Kochane Dziewczyny! Kobiety!  Brunetki, blondynki, rudzielce...!Matki, żony, kochanki!
Z okazji Święta Kobiet przypominamy Wam, że każda KOBIETA jest wyjątkowa. I właśnie ten fakt stał się powodem, by 8 marca spotkać się i wznieść razem głośny toast!!
więcej>>>

Hotel Krasicki


Bal na Dzień Kobiet 2019 z Nick’iem Sinckler’em w Hotelu Krasicki 

Brzmi kosmicznie? Z pewnością! Ale to nie przeszkadza Kobietom twardo stąpać po Ziemi i chodzić z głową w chmurach! Zapraszamy na wyjątkowy pobyt dla wyjątkowych Kobiet! Będzie i kosmicznie i nieziemsko!
więcej >>>

Hotel Zamek Ryn

Dzień Kobiet 2019 w Hotelu Zamek Ryn

Vice mistrz świata w tańcu na rurze IPC Patryk Rybarski przy lampce z bąbelkami i truskawką, kobieca kolacja w formie serwowanej, moc energii i ruchu przy latino solo i zumbie. Czas dla Twojej kobiecości.
więcej>>>

Hotel Anders

Pakiet z Okazji Dnia Kobiet 2019 Hotel Anders 

Z okazji Dnia Kobiet dajemy Paniom to, co mamy najlepszego. W naszej naturze leży doskonała zdrowa kuchnia, propagowanie aktywnego wypoczynku w otoczeniu pięknej przyrody oraz dbałość o ciało i ducha za pomocą pobudzających zmysły zabiegów SPA. Zapraszamy do świętowania Dnia Kobiet na Mazurach.
więcej>>>

Hotel Gołębiewski

Dzień Kobiet 2019-Pakiet SPA dla dwojga  w Hotelu Gołębiewski

Hotel Gołębiewski z okazji Dnia Kobiet 2019 przygotował specjalny pakiet SPA dla dwojga. W ofercie wiele atrakcji między innymi dyskoteka, relaks w paku wodnym, zabiegi SPA oraz obiady śniadania i kolaje. Serdecznie zapraszamy.
Więcej>>>

Pałac i Folwark Galiny

Pakiet dla niej i dla niego – Dzień Kobiet 2019 w Pałacu Galiny

8 i 10 marca to dni, w których swoje święto obchodzą kobiety i mężczyźni. Tych z Państwa którzy chcieliby w niepowtarzalnej atmosferze spędzić ten czas u boku swojej drugiej połówki, zapraszamy do Galin. Tutaj z dala od miejskiego gwaru, otoczeni pięknem warmińsko- mazurskiego krajobrazu, będziecie razem...
więcej>>>

Hotel Mikołajki

Ptasia Wyspa na Dzień Kobiet 2019 Hotel Mikołajki

Wszystkie przyjaciółki, koleżanki, siostry, mamusie z córkami czy po prostu znajome serdecznie zapraszamy do celebrowania święta wszystkich Pań w jedynym w swoim rodzaju hotelu znajdującym się pośrodku jeziora na Ptasiej Wyspie.
więcej>>>

Hotel Masuria

Wspaniałe Kobiety Pakier SPA Dzień Kobiet 2019 – Hotel Masuria 

Marzy Wam się babski wypad do SPA? Z myślą o Tobie i Twojej przyjaciółce przygotowaliśmy propozycję na spędzenie wspólnych chwil w zaciszu naszego spa. Oddajcie się relaksującym masażom, oraz zadbajcie o pielęgnację ciała i twarzy.
więcej>>>

Hotel Mrągowo Resort & SPA

Dzień Kobiet 2019 w Hotelu Mrągowo Resort & SPA

Daj sobie chwilę wytchnienia, odpocznij od codziennych obowiązków i poświęć czas tylko sobie. Odprężający masaż, sensualne show pary tanecznej, warsztaty dla kobiet i wiele innych kobiecych doznań... tylko w Hotelu Mrągowo Resort & SPA.
więcej>>>

Hotel Tajty

SPA z przyjaciółką w Hotelu Tajty – Dzień Kobiet 2019

Hotel Tajty zaprasza do skorzystania z pakietu promocyjnego SPA dla przyjaciółek. Babski wypad będzie okazją do wypoczynku, relaksu, skorzystania z upiększających zabiegów i dobrej zabawy w najlepszym towarzystwie.
więcej>>>

Hotel Natura Mazur

Dzień Kobiet 2019 na Mazurach w Hotelu Natura Mazur

Zapraszamy do spędzenia Dnia Kobiet w Hotelu Natura Mazur w Warchałach. W ofercie 2 noclegi, w tym śniadania i obiadokolacje oraz dyskoteka z DJ-em oraz warsztaty pielęgnacji SOTHYS….  
więcej>>>   


Hotel Ventus Natural & Medical SPA

  Przyjaciółki w SPA Pakiet Dzień Kobiet 2019

Pakiet w Hotelu Ventus obejmuje noclegi, śniadania i obiadokolacje oraz korzystanie ze strefy Relaksu…

więcej>>>
 

Hotel Robert’s Port

Babski weekend w Hotelu Robert’s Port

Pakiet specjalny dla Pań - wieczór wrażeń: taneczny show, zabawa z DJ-em. Ponadto zapewniamy wspaniały wypoczynek w strefie Wellnes & SPA.
więcej>>>

Hotel St. Bruno Giżycko

Kobiecy weekend na Dzień Kobiet 2019 w Hotelu St. Bruno  

Zapraszamy na kobiecy weekend do Hotelu St.Bruno. Tym razem spotkamy się na warsztatach samodoskonalenia pod hasłem: "Rejs do swojego wnętrza" czyli podróż do świata uczuć i emocji, które towarzyszą Wam na co dzień.
więcej>>>