Dni Kętrzyna 2019

Data wydarzenia: 05-07-2019
Dni Kętrzyna 2019

Zapraszamy w dniach 5-7 lipca 2019 roku do Kętrzyna na coroczne święto miasta Dni Kętrzyna 2019. To będą trzy dni pełne muzyki, humoru oraz atrakcji dla najmłodszych. Plac Zabaw przy ul. Kajki zamieni się w miasteczko zapełnione atrakcjami dla całych rodzin, nie zabraknie dmuchanych zamków i trampolin, waty cukrowej, namiotów tematycznych, wszystko dostępne bezpłatnie od godziny 14-tej do 20-ej .

Wieczorem zaprosimy Państwa do kętrzyńskiego amfiteatru na muzyczną ucztę w towarzystwie najbardziej rozpoznawalnych gwiazd polskiej estrady.

5 lipca 2019 r. obchody Dni Miasta rozpocznie kolorowy korowód mieszkańców (godz. 18.30), który wyruszy z parkingu przy rondzie Jana Pawła II  i przejdzie ulicami miasta do kętrzyńskiego amfiteatru gdzie nastąpi oficjalne rozpoczęcie obchodów Dni Kętrzyna.

Kto zagra dla nas podczas Dni Miasta?

W piątek rozpoczniemy wspólną zabawę w amfiteatrze o godzinie 19.00 koncertem polskiego zespołu bigbitowego Czerwone Gitary, który od blisko 55-ciu lat wzrusza nas swoimi piosenkami, a ich przeboje jak chociażby : "No bo ty się boisz myszy", "Ciągle pada", "Płoną góry, płoną lasy" śpiewa już trzecie pokolenie Polaków .

Kolejną gwiazdą piątkowego koncertu będzie Andrzej Piaseczny, charyzmatyczny artysta obdarzony nieprzeciętnym, ciepłym głosem, który w ciągu kilku lat stał się czołową postacią krajowej sceny muzycznej. Dziś Andrzej Piaseczny należy do czołówki polskich wokalistów i autorów tekstów specjalizujących się w szeroko pojętej muzyce pop. Gospodarzami piątkowego wieczoru, będą Grzegorz Halama oraz Mariusz Korpoliński, którzy również towarzyszyć nam będą w sobotni wieczór.

Tego dnia na scenie królować będzie min. Szymon Wydra z zespołem Carpe Diem, oraz zespół HAPPYSAD,  który powstał w 2001 roku w Skarżysku-Kamiennej i od lat jest jednym
z najpopularniejszych polskich zespołów, wyprzedających bilety na swoje koncerty. Nie mamy wątpliwości, że będzie to występ gorąco przyjęty przez kętrzyńską publiczność.

Niedziela natomiast zapowiada się bardzo rodzinnie. Rozpoczniemy ją o godz.16.00 propozycją dla najmłodszych mieszkańców Kętrzyna, muzycznym Show dla dzieci w wykonaniu grupy Tulinki Band Show. Tulinki, czyli śpiewające pluszowe gwiazdy z telewizji, które jeżdżą po Świecie, zawitają do Kętrzyna aby tulić się do dzieci i śpiewać razem z nimi tulinkowe nutki.

Obchody Dni Miasta zakończy muzyczno-taneczne show w wykonaniu Stefano Terrazzino, włoskiego tancerza, aktora i wokalisty, który przybliży nam kulturę włoską i podzieli się radością płynącą z tańca i muzyki. Przekonani jesteśmy, że skradnie serca publiczności , szczególnie płci pięknej.

Data wydarzenia: 5-7 lipca 2019 roku.

Więcej informacji na stronie:  www.it.ketrzyn.pl
                                                        www.miastoketrzyn.pl
                                                        www.facebook.com/KetrzynInformacjaturystyczna/
                                                        www.facebook.com/miasto.ketrzyn/
                                                    
Miejsce: Miasto Kętrzyn, kętrzyński amfiteatr.
Organizator: Urząd Miasta w Kętrzynie, Informacja Turystyczna w Kętrzynie.

Źródło: www..it.ketrzyn.pl
Foto. www..it.ketrzyn.pl