Bonda spotka się z czytelnikami w Pieckach

Data wydarzenia: 06-09-2018
Bonda spotka się z czytelnikami w Pieckach

Coś dla fanów zagadek i dreszczyku grozy. Okrzyknięta królową polskiego kryminału Katarzyna Bonda odwiedzi Gminny Ośrodek Kultury „Pegaz” w Pieckach. Spotkanie z autorką zaplanowano na 6 września 2018. Jeśli Wy także nie możecie oderwać się od jej kryminałów, a każdą książkę wręcz pochłaniacie, to nie może Was zabraknąć!

Jej książki bez reszty wciągają w mroczny literacki świat kryminału, obecnie jest najpopularniejszą w Polsce pisarką powieści grozy - Katarzyna Bonda we wrześniu spotka się z czytelnikami w Pieckach. Będzie to niepowtarzalna okazja, by zobaczyć, posłuchać i porozmawiać z autorką nie tylko o kryminalnych zagadkach.

Jej kryminały to jedne z najlepiej sprzedających się polskich powieści ostatnich lat. Jest autorką m.in. trylogii kryminalnej z Hubertem Meyerem, ale ogromną popularność i prestiżowe nagrody przyniosła jej seria „Cztery Żywioły” z profilerką Saszą Załuską w roli głównej.

Spotkanie autorskie z kultową już pisarką moderować będzie nasza redakcyjna koleżanka Paulina Jabłonowska. Przygotujcie książki, doczytajcie ostatnie strony powieści i widzimy się w Gminnym Ośrodku Kultury „Pegaz” w Pieckach. Wyjątkowe kulturalne wydarzenie zaplanowano na 6 czerwca. Początek o 17:00. Polecamy!