Belfast - The Sounds of Boney M. Kętrzyn 2017

Data wydarzenia: 18-06-2017
Belfast - The Sounds of Boney M. Kętrzyn 2017

Belfast The Sounds of Boney M. to grupa, która  powstała w 2001 roku, a tworzą ją czarnoskórzy muzycy śpiewający przeboje legendarnej grupy Boney M.

Trzy wokalistki i frontman – Churchill. Wykonawcy pochodzą z Zimbabwe, Zambii ,Nigerii oraz Magdalena  z Polski, która jest finalistką 8. Festiwalu im. Andrzeja Zauchy. Legendarna zachodnioniemiecka grupa Boney M. –zasłynęła na całym świecie grając muzykę disco, euro disco, dance i eurodance w latach 70-tych  XX wieku. Melodyjne piosenki tego zespołu wciąż doskonale oddają klimat europejskich dyskotek lat `70 i `80.

Repertuar BELFAST obejmuje kilkanaście największych hitów zespołu BONEY M, np. Sunny, Rivers of Babylon, Rasputin, Daddy cool… Nieśmiertelność przebojów BONEY M oraz ich dynamiczne wykonanie przez zespół BELFAST, dostarcza widzom i słuchaczom niezapomnianych wrażeń. Znane piosenki, które powstały wiele lat temu, ciągle bawią publiczność w każdym wieku i w każdym zakątku świata.

Czekamy na Państwa 18 czerwca o godz.18.00 w kętrzyńskim amfiteatrze i zapraszamy do wspólnej zabawy z zespołem Belfast. Wstęp wolny !!!