Bartoszyckie Dychy Brzegiem Łyny

Data wydarzenia: 24-06-2018
 Bartoszyckie Dychy Brzegiem Łyny

Trwają zapisy do Bartoszyckiej Dychy Brzegiem Łyny, czyli pierwszego w mieście biegu na 10 kilometrów. Odbędzie się on w niedzielę 24 czerwca (g. 11).

Organizatorzy zaprezentowali właśnie medale, jakie otrzymają na mecie wszyscy uczestnicy biegu. Jest na nim logo Bartoszyc otoczone rzeką oraz sylwetki wbiegających na metę zawodników.

Zapisy przyjmowane są pod tym linkiem. Potrwają do 17 czerwca. Limit miejsc wynosi 250. Wpisowe dla biegu głównego na 10 km wynosi 40 zł. Pełny regulamin biegu dostępny jest tutaj.

Start i metę zawody będą miały na stadionie miejskim im. Kazimierza Górskiego. Następnie biegacze ruszą ulicami Sportową, Żeromskiego, pobiegną w kierunku
Wirwilt, gdzie nastąpi nawrót. Na stadion wrócą ulicami Żeromskiego, Moniuszki, Nowowiejskiego, Żeromskiego, a na koniec Sportową.

Imprezie towarzyszyć będą biegi dla dzieci na 800 m (zapisy w tym samym miejscu, gdzie do Bartoszyckiej Dychy Brzegiem Łyny, ale tutaj wpisowe już nie obowiązuje), losowanie nagród wśród uczestników zawodów oraz park rozrywki dla najmłodszych.

kwk