Baba Fest Olsztyn 2017 - Gala inaugurancyjna

Data wydarzenia: 15-10-2017
Baba Fest Olsztyn 2017 - Gala inaugurancyjna

Gala Inauguracyjna Olsztyńskiego Festiwalu Rozwoju i Inspiracji BabaFest, jak co roku gwarantuje dużą dawkę emocji, wzruszeń i dobrej zabawy.

Główną atrakcją wieczoru będzie spotkanie z Elżbietą Jodłowską – piosenkarką, aktorką, znakomitą artystką kabaretową, autorką kultowego spektaklu „Klimakterium”, który podbił serca tysiącom kobiet w całym kraju.

Usłyszymy niezwykłe aranżacje piosenek, które bawią, ujmują i których nie można przestać nucić. Muzyczny akcent będzie przeplatał się z dialogami oraz fragmentami tekstów „Klimakterium”.

Gościem specjalnym Gali oraz wspaniałą prowadząca będzie olsztyńska wokalistka, tancerka, artystka posiadająca rzadki talent aktorski, z dużym wyczuciem komizmu, pełna temperamentu i humoru Ewa Cichocka.

Obie panie na scenie to okazja, której nie można przegapić!

Część artystyczną poprzedzi rozstrzygnięcie konkursu o tytuł BabaFest 2017. Jest to konkurs dla kobiet zaangażowanych społecznie i obywatelsko, działających charytatywnie na rzecz społeczności lokalnej. W wielu środowiskach działają osoby, które bezinteresownie pomagają innym, wykorzystują swoje możliwości, umiejętności, wiedzę, żeby dać innym coś od siebie i poprawić jakość życia w swoim otoczeniu. Poprzez organizację konkursu organizatorki Festiwalu chcą przybliżyć sylwetki tych osób, przedstawić światu ich działania oraz zachęcić innych do podobnej działalności dla swoich społeczności.

Wydarzenie ma charakter charytatywny - dochód, podobnie jak w poprzednich edycjach, zostanie przeznaczony na realizację marzeń podopiecznych olsztyńskiego oddziału Fundacji Mam Marzenie.

więcej >>>