Auto Moto Arena Ostróda 2017

Data wydarzenia: 25-02-2017
Auto Moto Arena Ostróda 2017

Auto Moto Arena 2017 (AMA) jest już IV edycją tej popularnej imprezy, będącej największym motoryzacyjnym show w północnej Polsce. Zapraszamy w dniach 25-26 luty 2017 r.

Każde kolejne wydanie AMA ma coraz szerszy zakres i coraz większy rozmach, dzięki czemu cieszy się rosnącym zainteresowaniem zarówno wśród Wystawców, jak i Gości. AMA 2017 będzie jednak imprezą, jakiej jeszcze w Expo Mazury nie było! W dodatku będzie to wydarzenie otwierające sezon motoryzacyjny w Polsce.

To tu w lutowy weekend będzie biło gorące serce motoryzacji. To tu wspólna pasja połączy motocyklistów i kierowców samochodów, fanów driftu i offroadu, miłośników oldtimerów i sportowych superbryk. To tu posłuchasz, jak „gada” nowoczesna rajdówka i stary Harley. To tu znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz – od auta prosto z salonu po choinkę zapachową. AMA to przede wszystkim wielkie motoryzacyjne show. Będzie tu można nacieszyć oczy zapierającymi dech w piersiach pokazami, a także spotkać się z największymi polskimi gwiazdami sportów motorowych. Krótko mówiąc – będzie się działo!

więcej informacji >>>