"Andropauza 2" w Biskupcu

Data wydarzenia: 26-05-2014
"Andropauza 2" w Biskupcu

„Nie ma niewiast w naszej chacie”… dopóki się nie pojawią. To właśnie kobieta determinuje losy pięciu sympatycznych bohaterów w sile wieku znanych Państwu ze sztuki Jana Jakuba Należytego „Andropauza – męska rzecz! Zdecydowana odpowiedź na Klimakterium” zagranej w ciągu dwóch sezonów 500 razy!!

Przed nami nowe przygody roztańczonych, rozśpiewanych i pełnych wigoru pensjonariuszy – członków kultowej formacji tanecznej „Andropauza Dance”. Czy ich przyjaźń przetrwa próbę… sił w zabieganiu o względy kobiety bezwzględnej i bezwzględnie pięknej? Czy wśród wielu różnic między mężczyzną a kobietą może pojawić się jeszcze jedna różnica – różnica wieku? I na ile jesteśmy silni, żeby umieć być sami?

Męska rzecz być z kobietą, problem pojawia się wtedy kiedy ona jest jedna, a ich pięciu. Autor wychodząc z założenia, że nie ma problemów, są tylko rozwiązania zapewnia o szczęśliwym zakończeniu. Dla kogo? O tym będziecie mogli przekonać się Państwo sami, bo wojna płci jest odwieczna i w PESEL nie zagląda. Dlatego sztuka dedykowana jest Widzom w każdym wieku.

26 maja (poniedziałek) godz. 18:00 Biskupiecki Dom Kultury – „ANDROPAUZA 2″

Cena biletów:  Grupowy (30-40 osób): 50 zł, Normalny: 60 zł

Bilety dostępne w Biskupieckim Domu Kultury.

Więcej informacji o spektaklu: www.andropauza.info.

Źródło: www.bdkbiskupiec.pl
Fot.  www.bdkbiskupiec.pl