55 Ogólnopolski Rajd Studencki po Warmii i Mazurach WA-MA 2014

Data wydarzenia: 22-05-2014
55 Ogólnopolski Rajd Studencki po Warmii i Mazurach WA-MA 2014

Tradycja, jaką poszczycić się może mało która impreza turystyczna, niesamowicie serdeczna atmosfera, oraz gwarancja niezapomnianych wrażeń – to w skrócie właśnie WA-MA. ,

Ogólnopolski Rajd Studencki po Warmii i Mazurach, w tym roku odbędzie się w dniach 22-25 maja, już po raz 55! Jest to sztandarowa impreza organizowana przez Akademicki Klub Turystyczny w Olsztynie, co wcale nie znaczy, że skierowana jest ona wyłącznie do studentów – w rajdzie biorą udział przedstawiciele wszystkich pokoleń. Planowane są trasy piesze, żeglarskie, kajakowa, rowerowa, motorowa, trwające 1-3 dni, tak aby coś dla siebie mógł znaleźć każdy, bez względu na „preferencje turystyczne” i ilośc wolnego czasu.

Wszyscy uczestnicy spotkają się na wspólnej mecie rajdu, która w tym roku będzie znajdowała się w Ośrodku Wypoczynkowo-Żeglarskim „Ryn” w Rynie. Tam odbędzie się przedstawienie poszczególnych tras, konkursy z nagrodami oraz loteria fantowa. Wieczorem zapłonie potężne ognisko, wokół którego zabrzmi śpiew przy wtórze gitar.

WA-MA daje możliwość korzystania z cudownych okoliczności przyrody naszego regionu, poznania nowych, ciekawych ludzi, a także „podładowania akumulatorków”. Jeśli właśnie tego Ci trzeba, dołącz do nas na szlaku!

Trasy WA-MA 2014 - do pobrania (pdf)

Więcej informacji znaleźć można na stronie internetowej AKT http://www.uwm.edu.pl/akt oraz na stronie na facebooku https://www.facebook.com/RajdWAMA.

Źródło: Akademicki Klub Turystyczny w Olsztynie
Fot. Akademicki Klub Turystyczny w Olsztynie