41 Festiwal Szantowy 26-28.07. 2019 - Mikołajki

Data wydarzenia: 26-07-2019
41 Festiwal Szantowy 26-28.07. 2019 - Mikołajki

Zapraszamy w dniach 26-28 lipca 2019 roku do Mikołajek na 41. edycję Festiwalu Szantowego organizowanego w Wiosce Żeglarskiej w Mikołajkach. W sercu Mazur w Mikołajkach, w samym środku wakacji rozbrzmiewają pieśni i piosenki spod znaku słońca, wiatru i przygody.

Impreza odbywa się w ostatni weekend lipca. Każdego roku pod innym hasłem, które jest mottem przewodnim konkursu na najlepszą piosenkę premierową - ocenianego przez festiwalowe jury. Podczas 3 festiwalowych dni, na terenie Wioski Żeglarskiej w Mikołajkach organizowane są liczne atrakcje dla dużych i małych żeglarzy. Organizatorem imprezy jest Wioska Żeglarska Mikołajki oraz obejmujący przedsięwzięcie swoim Patronatem - Burmistrz Miasta Mikołajki.

Festiwal szantowy w Mikołajkach ma wieloletnią tradycję. Tak jak przez lata zmieniało się miasto króla sielaw, przekształcała się również formuła imprezy. Idea i cel festiwalu pozostały jednak bez zmian. Impreza ma promować muzykę szantową nie tylko w środowisku żeglarskim, ale również poza nim.

Data wydarzenia: 26-28 lipca 2019r.

Miejsce: Mikołajki. Plac Wolności w Mikołajkach, deptak portowy, Wioska Żeglarska w Mikołajkach.

Więcej informacji: www.mikolajki.eu
Więcej informacji: www.it.mragowo.pl
Więcej informacji: www.mikolajki.com.pl

Więcej informacji FB: www.facebook.com/ckklobuk/
Więcej informacji FB: www.facebook.com/MiastoMikolajki/
Więcej informacji FB: www.facebook.com/MragowskieCentrumInformacjiTurystycznej/
Więcej informacji FB: www.facebook.com/WioskaZeglarskaMikolajki/

Źródło: www.it.mragowo.pl