27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Ostróda

Data wydarzenia: 13-01-2019
27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Ostróda

Autor zdjęcia: archiwum organizatora

Dwudziesty siódmy finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbliża się wielkimi krokami. Już 13 stycznia na ostródzian czeka mnóstwo atrakcji.

W finałowe granie włącza się tradycyjnie Ostróda. Ostródzki sztab, którego siedziba znajduje się w amfiteatrze, został już oficjalnie zarejestrowany, a wolontariusze już skompletowani.

WOŚP w bieżącym roku gra na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. W tym roku nie zabraknie licytacji internetowych i tych odbywających się między koncertami oraz samych koncertów startujących od godziny 14 w ostródzkim amfiteatrze.

- Wystąpią:
- Bielizna
- Szwindel
- Studio Listopad
- Fidel Castro
- Ciocia Olson
- Marvis
- Ostródzianie

Oprócz tego miłośnicy piłki kopanej i siatkowej będą mogli obejrzeć jedyne w swoim rodzaju wydarzenie sportowe towarzyszące WOŚP w Ostródzie: mecz w piłkę siatkową i nożną piłkarzy Sokoła Ostróda kontra siatkarze SMS Ostróda.

Podczas meczu obydwie drużyny rozegrają dwa sety w piłkę siatkową i dwie połowy meczu w piłkę nożną.

UWAGA! Możesz zagrać i Ty ! Wrzucając min. 20 zł do puszki WOŚP będzie można zagrać w składzie jednej z drużyn!

Podczas meczu prowadzona będzie zbiórka do puszek oraz licytacje na rzecz WOŚP, na których będzie można wygrać gadżety klubowe oraz wejściówki na mecze Sokoła Ostróda.

Zapraszamy kibiców piłki nożnej, siatkówki i wszystkich chętnych od godz. 15, Hala OCSiR przy ul. Kościuszki.

Dla miłośników sportów samochodowych też coś się znajdzie.

Warmińska Liga Wraków zagra razem z WOŚP. Co oznacza, że na ostródzkim autodromie znów zaryczą silniki i uniesie się kurz i zapach spalin. A wszystko to dla dzieci. Start imprezy od godziny 9.

Każde 50 złotych z wpisowego ekip uczestniczących w wyścigu przeznaczone zostanie na 27 Finał WOŚP.

Gośćmi honorowymi tej edycji wyścigu będą: Siedzący i cichy jak mysz pod miotłą, dusza towarzystwa Mareczek "KRZYKACZ" wraz z Edkiem, którzy po wyścigach przenoszą się na amfiteatr w Ostródzie.

Źródło: Gazeta Olsztyńska