17. Festiwal Sportów Wodnych Osób Niepełnosprawnych I Edycja - Giżycko 2021

Data wydarzenia: 27-06-2021
17. Festiwal Sportów Wodnych Osób Niepełnosprawnych I Edycja - Giżycko 2021

Zapraszamy w dniach 25-27 czerwca 2021 r. do Giżycka na 17. edycję Festiwalu Sportów Wodnych Osób Niepełnosprawnych I Edycja – Giżycko 2021. Impreza cieszy się z roku na rok coraz większą popularnością. W poprzedniej 16. edycji festiwalu udział wzięło 300 osób, które z pomocą instruktorów i wolontariuszy zgłębiało tajniki żeglarstwa.

Organizatorami imprezy jest  Polski Związek Żeglarzy Niepełnosprawnych i MCŻiTW Giżycko, którzy dbają o sprawny przebieg zawodów i dobrą atmosferę. Podczas regat uczestnicy żeglują  m. in. na Dezetach, Tangach i Venusach, a niektórzy próbują sił w kitesurfingu. Integracji sprzyjała wspólna zabawa nie tylko podczas żeglowania, ale także w trakcie piątkowej dyskoteki czy sobotniej zabawy z zespołem szantowym.

Ogólnopolska, imponująca impreza integracyjna z udziałem kilkuset osób. Coroczny Festiwal jest pięknym dowodem na to, że środowisko wodne jest równie dostępne i fascynujące dla osób niepełnosprawnych.

Garść informacji:

Doświadczenie żeglarskie nie jest wymagane! Każdy uczestnik może wziąć udział w jednej edycji Festiwalu. Udział w imprezie jest bezpłatny dla osób niepełnosprawnych ( noclegi, wyżywienie, sprzęt wodny, instruktorzy). Organizator nie pokrywa kosztów dojazdu uczestników.

Zgłoszeń należy dokonywać wyłącznie na drukach organizatora znajdujących się na stronie Mazurskiej Szkoły Żeglarstwa: http://www.msz.org.pl/ .

Kontakt: E-mail: msz@msz.org.pl  / Telefon kontaktowy: +48 667 666 219.

Data wydarzenia: 25-27 czerwiec 2021 r.

Więcej informacji:
www.oczymazur.pl
www.mojegizycko.pl
www.gck.gizycko.pl
www.facebook.com/kursnaGIZYCKO/
www.facebook.com/oczy.mazur/

Miejsce: Giżycko – jez. Kisajno. Międzynarodowe Centrum Żeglarstwa i Turystyki Wodnej.

Organizator:  Międzynarodowe Centrum Żeglarstwa i Turystyki Wodnej, tel. 667 666 219.

Źródło: www.oczymazur.pl
Fot. Redakcja / www.oczymazur.pl