11. Iławski Półmaraton - Iława 2021

Data wydarzenia: 05-09-2021
11. Iławski Półmaraton - Iława 2021

Zapraszamy w dniu 5 września 2021 r. na 11. edycję Iławskiego Półmaratonu – Iława 2021. Iławski Półmaraton to impreza biegowa dostępna dla każdego amatora/ki, który czuje się przygotowany do pokonania połówki królewskiego dystansu. Bieg jest w części rozgrywany w otulinie parku krajobrazowego. Start na moście między Małym a Dużym Jeziorakiem.

Trasa półmaratonu posiada atest Polskiego Związku Lekkiej Atletyki i jest zamknięta w jednej pętli. Druga część trasy prowadzi wzdłuż Jeziora Jeziorak. Szczególnie urokliwy wydaje się ostatni jej odcinek wzdłuż ciągów pieszo-rowerowych. Meta czeka na uczestników nad małym Jeziorakiem przy iławskim amfiteatrze.

Zapraszamy wszystkich biegających do odwiedzenia Iławy na początku września każdego roku. A miejscowych biegaczy/ki do jak najliczniejszego udziału w tej formie aktywności sportowej.

Bogata oferta nagród dla uczestników/czek to zaleta naszej imprezy.
Szczególnie cenna wydaje się niezauważona w regulaminie rywalizacja dotycząca kategorii rocznikowej K+M, w której każdy rywalizuje własną klasą (rocznikiem).

W sumie dziesiątki nagrodzonych finansowo zwycięzców może skorzystać z nagłego przypływu gotówki i wydać ja wg własnego uznania.

To jedyna w Polsce taka forma rywalizacji. Nie mylcie jej z kategoria wiekową.

Data wydarzenia: 5 września 2021 r.

Więcej informacji na stronie:
www.ilawa.pl
www.maraton-ilawa.pl
www.ickilawa.pl
www.it-ilawa.pl
www.facebook.com/IlawskiPolmaratonLaRive/
www.facebook.com/miastoilawa/

Miejsce: Iława – Tynwałd – Jażdżówki – Szałkowo.

Organizator: Iławskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji, La Rive Parfums Cosmetics.

Źródło: www.it-ilawa.pl
Fot. Redakcja