Guzowy Piec

Bajkowy Zakątek Osada Warmińska

Guzowy Piec 17,Guzowy Piec

W samym sercu Warmii i Mazur, we wsi Guzowy Piec nieopodal Gietrzwałdu znajduje się Bajkowy Zakątek. Ta naturalna oaza spokoju daje wyjątkowe możliwości kontaktu z mazurską naturą. Aby doświadczyć niezwykłości tego miejsca trzeba tu po prostu przyjechać i odetchnąć świeżym powietrzem tutejszej flory.

Każdy dom na terenie osady ma własną historię, którą goście poznają i sami tworzą podczas swojej wizyty. W Bajkowym Zakątku, oprócz pokoi hotelowych i stylizowanych domów warmińskich, znajduje się także centrum konferencyjne oraz strefa Wellness z Natural Spa i bogata baza rekreacyjno-wypoczynkowa.

Pobyt w Bajkowym Zakątku to niezapomniana przygoda i wypoczynek, nad którym czuwają bohaterowie bajek. Czas płynie tutaj własnym torem, liczy się przede wszystkim obecna chwila. Gospodarzem miejsca jest Kogut, którego namalowany wizerunek na stałe wpisał się w krajobraz Bajkowego Zakątka i pojawia się również w logotypie ośrodka. Przynosi on gościom pomyślność i szczęście.

W restauracji Pod Kogutem serwowane są m.in. specjały kuchni regionalnej, które przygotowywane są z wykorzystaniem bogactw okolicznych lasów: grzybów, ziół, leśnych owoców. Wszystkie potrawy komponowane są przy użyciu naturalnych składników by wydobyć głębię ich smaku. Wieść niesie, że serwowane w restauracji pierogi, placki ziemniaczane oraz deser jabłkowy  nie mają sobie równych na całej Warmii i Mazurach.

Wodna Kraina to jedna z atrakcji Bajkowego Zakątka, która daje możliwość aktywnego wypoczynku. Wodna Kraina z pewnością przypadnie do gustu amatorom wodnych kąpieli. Miejsce kusi pięknym wnętrzem wszystkich, którzy są otwarci na inspirujące doznania i odrobinę szaleństwa.

W Natural Spa wykorzystując bogactwa natury goście mają szansę na odnalezienie harmonii pomiędzy ciałem i duszą, która zapewni dobre samopoczucie, zdrowie i ładny wygląd. Jak głosi bajka wykorzystanie do zabiegu już kilku kropel wody jeziora Guzowy Piec pozwala zatrzymać czas, by każdy Gość mógł jak najdłużej cieszyć się przyjemnością płynącą z zabiegu.

Bajkowy Zakątek to:
 * 95 miejsc noclegowych w klimatycznych domach warmińskich oraz pensjonacie Zapiecek,
 * Wodna Kraina (basen, sauny, jacuzzi, siłownia),
 * Natural Spa,
 * Restauracja pod Kogutem,
 * 6 sal konferencyjnych,
 * Firma Eventowa AndersLand - Fabryka Wrażeń,
 * Dolina Siły i Witalności (tor do quadów, poligon do paintball, park linowy, boisko do tenisa i siatkówki plażowej),
 * Plac zabaw dla dzieci,
 * Zaczarowana Zagroda - mini zoo,
 * Plaża nad jeziorem Guzowy Piec.

Źródło: www.bajkowyzakatek.pl
Foto. www.bajkowyzakatek.pl

Specyfikacja obiektu: